Paskambinkite! +370 386 52561
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Ūkininkas V. Kamarauskas: Ignalinos kredito unija išliko mūsų vieninteliu finansiniu partneriu


Ūkininkas V. Kamarauskas: Ignalinos kredito unija išliko mūsų vieninteliu finansiniu partneriu

Ignalinos rajono ūkininkas Valdas Kamarauskas prisipažįsta – ūkininkavimo pradžia tikrai nebuvo lengva, o tvirčiau atsistoti ant kojų padėjo ne tik užsispyrimas ir sunkus darbas, tačiau ir nuo pat pradžios lydėję patikimi ir kolegiški partneriai.

Prieš gerą dešimtmetį žemės ūkio veikla pradėjęs vyras šiuo metu darbuojasi dviejuose ūkiuose, kurių bendras plotas siekia net 400 hektarų. Juose auginami kviečiai, miežiai, rapsai, grikiai ir kitos kultūros.

„Prisimenu pačią pradžią. Pinigų nėra, balansai nuliniai, yra tik noras dirbti žemę ir kažką nuveikti, sukurti. Norėjome įsigyti pirmąjį traktorių, tačiau be nuosavo kapitalo padaryti tai praktiškai neįmanoma. Ir būtent tuomet mumis patikėjo Ignalinos kredito unija. Padedami jos įsigijome patį pirmą savo traktorių“, – pasakoja V. Kamarauskas.

Anot jo, vėliau sekė ūkio plėtra, modernizavimas, naujos įrangos ir padargų įsigijimas. „Daug kas keitėsi, tačiau visą tą laiką Ignalinos kredito unija taip ir išliko vieninteliu mūsų finansų partneriu. Negaliu sakyti, kad savo paslaugų nesiūlė bankai ar kitos unijos. Tačiau bendraujant su jais dažnai aplankydavo jausmas, kad tavimi tiesiog norima pasinaudoti, o tariant paprastai – pasipinigauti. Bet Ignalinos kredito unijoje tokio požiūrio nepastebėjau niekuomet. Santykiai su jais nuo pat pradžių buvo ir iki šiol išliko kolegiški, partneriški, žmogiški“.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad unija neapsiriboja tik konkrečių paslaugų – kreditų, paskolų – teikimu, o įsigilina į kliento situaciją, parenka ir pasiūlo konkrečiu metu labiausiai tinkamas priemones.

„Mums tai labai svarbu. Kreditai kreditais, tačiau dažnu atveju svarbu ir patarimas. Ką rinktis, kokiam laikui ir pan.? Štai pandemijos metu mes pasinaudojome lengvatine paskola nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkiams. Apie šią galimybę sužinojome iš unijos darbuotojų, kurie vėliau mums dar ir padėjo susitvarkyti visus reikiamus formalumus“, – sako ūkininkaujantis vyras.

Ūkininkams, susidomėjusiems galimybe gauti lengvatinę paskolą nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkiams (ar ieškantiems informacijos apie kitus finansinius instrumentus), belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Taip pat galite užpildyti užklausą ir gauti konsultaciją ir pasiūlymą nuotoliniu būdu:

Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais