Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Unijos ir gyvybės draudimo bendrovės bendradarbiavimas visų pirma naudingas klientams


Unijos ir gyvybės draudimo bendrovės bendradarbiavimas visų pirma naudingas klientams

Ignalinos kredito unija sulaukė malonaus įvertinimo. Bendrovė „Eurolife Baltic“, platinanti Austrijos gyvybės draudimo bendrovės GRAWE produktus, Ignalinos kredito uniją paskelbė geriausiu 2020 metų naujuoju konsultantu. „Eurolife Baltic“ biuro vadovė Rimantė Delgiado sako besidžiaugianti bendradarbiavimo su unija patirtimi ir tiki, kad ateityje šių dviejų finansų įstaigų bendrystė tik stiprės.

„Mes esame savotiškas tarpininkas tarp gyvybės draudimo sprendimų ieškančių žmonių ir gilias tradicijas turinčios Austrijos gyvybės draudimo bendrovės GRAWE. Šia veikla užsiimame jau 17 metų. GRAWE, kaip partnerį, pasirinkome, nes mus sužavėjo kompanijos vertybės, patirtis, tradicijos. GRAWE istorija siekia jau beveik du šimtus metų. Džiaugiuosi, kad visą tai vertina ir mūsų klientai, noriai besirenkantys GRAWE gyvybės draudimo produktus“, – pasakoja R. Delgiado.

Paklausta, kaip susikirto „Eurolife Baltic“ ir Ignalinos kredito unijos keliai, R. Delgiado sako, kad kažkokių stebuklingų receptų čia nėra.

„Kiekvienas dirbti ir užsidirbti galintis ir norintis žmogus gali tapti oficialiu mūsų atstovu. Prieš porą metų susitikę su Ignalinos kredito unijos atstovais supratome, kad į darbą žiūrime panašiai. Tad ir nutarėme pradėti bendradarbiavimą. Labai smagu, kad šis bandymas pavyko. Manau, jis yra naudingas ne tik mums, tačiau ir mūsų klientams“, – sako „Eurolife Baltic“ biuro vadovė.

Visiems, norintiems apsidrausti gyvybę bendrovės GRAWE draudimu, belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.