Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Unikali Ignalinos kredito unijos paskola verslui – be jokio užstato


Unikali Ignalinos kredito unijos paskola verslui – be jokio užstato

Ignalinos kredito unija savo klientams – smulkioms ir vidutinėms įmonėms – siūlo naują ir ypač patrauklų produktą: paskolas apyvartinėms lėšoms be jokio užstato. Maksimalus tokios paskolos dydis yra 20 tūkst. eurų, o kredito terminas – iki 12 mėn.

„Matome, kad pandemija stipriai smogė nemažai daliai smulkių ir net vidutinių įmonių. Net pusės šalies įmonių atstovai teigia, kad bankai smarkiai apribojo įmonių galimybes skolintis. Tai rodo Lietuvos banko neseniai įvykdytos apklausos duomenys. Dar skaudžiau tai smogė smulkiam ir vidutiniam verslui, nurodžiusiam, kad kredito prašymai atmetami 6 atvejais iš dešimties. Todėl mes ir nutarėme pasiūlyti savo verslo klientams naują produktą: apyvartinį kreditą be jokio užstato, turintį patrauklias sąlygas ir  paprastas procedūras“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Pasak jos, ši paskola visų pirma skirta paslaugas teikiančioms įmonėms – pavyzdžiui projektuotojams, architektams, verslo konsultantams, mokymais užsiimančioms, buhalterinės apskaitos įmonėms, turizmo ir kelionių inventoriaus nuomotojams. Verslo prasme net ir maksimali šios paskolos suma – 20 tūkst. eurų – nėra labai didelė. Tačiau tam tikrose situacijose, panaudota tikslingai, ji gali įmonėms sutekti didelį postūmį į priekį.

„Šios lėšos gali būti panaudotos patiems įvairiausiems dalykams. Sakykime, technologijų, programinės ar kitokios įrangos atnaujinimui, kasdienėms piniginėms operacijoms“, – teigia V. Čeponienė. 

Ignalinos kredito unijos vadovė taip pat pastebi, kad smulkus verslas, skolinimosi prasme, ilgą laiką buvo priverstas laviruoti tarp dviejų savo minusus turinčių skolintojų. Bankų, kurie dažnai įtariai žiūri į skolinimą smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Ir alternatyvių skolinimosi platformų, kurių procedūros paprastesnės, tačiau palūkanos – žvėriškos.

„Mes siūlome trečią alternatyvą. Kreditą apyvartinėms lėšoms, kuris teikiamas paprastesne forma, turi patrauklias palūkanas. Be to, paskolos grąžinimo grafikas visuomet individualiai pritaikomas prie verslo galimybių. Galiausiai, mes neprašome įkeisti jokio turto“. 

Galimybe šią paskolą gauti susidomėjusiems verslininkams belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. 8 386 52561 (arba el. paštu ignalina@kreda.lt) ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ir Visagine. Prašymą paskolai gauti užpildyti bei visus reikiamus dokumentus pateikti galima ir internetu.

Daugiau informacijos apie paskolą apyvartinėms lėšoms rasite paskolos prezentacijoje.

Susidomėjote? Spauskite čia!