Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

26 301 844 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 669 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Kasdienės paslaugos Paskolos Taupymas Akcijos
Domina mūsų paslaugos? Spauskite čia

Žalioji Ignalinos kredito unijos paskola – dviguba galimybė taupyti


Žalioji Ignalinos kredito unijos paskola – dviguba galimybė taupyti

Ignalinos kredito unija visiems savo klientams siūlo naują – Žaliąją – paskolą. Ji gali būti panaudota ekologiškoms transporto priemonėms, taip pat žaliosioms namų ūkio technologijoms  (pavyzdžiui, namų saulės jėgainei ar šiuolaikiškiems šildymo įrenginiams) įsigyti. Ši paskola Ignalinos kredito unijos bus išduodama ypač žemomis palūkanomis – jos prasideda nuo 4,9 proc. 

Žalioji paskola padės sutaupyti

„Galiu pasakyti, kad Žalioji paskola žmonėms leis taupyti du kartus. Visų pirma, kalbu apie nedideles paskolos palūkanas. Be to, už paskolą įgytos transporto priemonės ar namie įrengtos žaliosios šildymo ar elektros energijos technologijos taip pat reikš pigesnes keliones ir mažesnes sąskaitas už šilumą ar elektrą. Man regis tai labai svarūs argumentai šiuo didelės infliacijos ir augančių kainų metu“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Be to, hibridinį automobilių ar elektromobilių vairuotojai turi ir daugiau galimybių sutaupyti – tai ir mažesni ar net nuliniai planuojami taršos mokesčiai, mažiau kainuojanti automobilių stovėjimo paslauga didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Jei kalbėti apie, pavyzdžiui, žaliąją elektros energiją namams, saulės jėgainės, tarnaujančios maždaug 30 metų, įrengimas atsiperka per 7 metus. Labai paprasta matematika, parodanti, kodėl žmonės jau šiandien vis dažniau renkasi žaliosios energijos sprendimus – jie nebėra tik madingi. Naudotis jais tiesiog apsimoka“, – tęsia V. Čeponienė.

Anot jos, šia paskola pasinaudoti gali ne tik perkantys ekologiškus automobilius ar įsigyjantys saulės baterijas. Ja taip pat gali būti finansuojamas nutolusios saulės elektrinės dalies įsigyjimas, naujų šilumos siurblių ar biokuro katilų, atitinkančių 5 klasės efektyvumo ir emisijų išmetamų teršalų reikalavimus, pirkimas.

Išskirtinės sąlygos

Žaliosios paskolos dydis – nuo 500 iki 15 tūkst. eurų, o jos gražinimo terminas – iki 5 metų.

„Ši paskola yra skirta naujovių nebijantiems, ekologiškai mąstantiems ir taupiems vartotojams. Jos palūkanos yra gerokai mažesnės nei įprastų vartojimo kreditų ir prasideda vos nuo 4,9 proc. Sutarties administravimo mokestis siekia 1,5 proc., bet ne mažiau kaip 100 eurų“, – pasakoja V. Čeponienė.

Ignalinos kredito uniją visą paskolos sumą tiesiog perves į kliento sąskaitą. Svarbu ir tai, kad šia paskola gali būti finansuojama iki 100 proc. pirkinio vertės. Vadinasi, klientui nereikia sukti galvos dėl pradinio įnašo sukaupimo. Galiausiai, atsiradus norui ir galimybei grąžinti kreditą anksčiau, nėra taikomas grąžinimo mokestis.

Atsakingas lėšų panaudojimas

Žaliąją paskolą suteikusi Ignalinos kredito unija rūpinsis, kad kredito lėšos iš tiesų būtų naudojamos tvarios energetikos priemonėms įsigyti. Todėl klientai bus prašomi per 3 mėnesius unijai pateikti tai liudijančių dokumentų kopijas: saulės baterijų ar elektrinės įsirengimo atveju tai gali būti prisijungimo prie ESO tinklo sutartis, automobilių atvejų – jų registravimo pažymėjimo kopijos ir pan.

Paaiškėjus, kad Žaliosios paskolos lėšos buvo panaudotos kitoms reikmėms, unija pasiliks teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą. Tuomet klientui bus pritaikytos 5 proc. didesnės fiksuotos metinės palūkanos.

Žaliosios paskolos sąlygų pavyzdys: Skolinantis 10 000 eurų, kai sudaroma sutartis 48 mėn. laikotarpiui, taikant 4,9 proc. dydžio fiksuotą palūkanų normą ir 150 eurų sutarties sudarymo administravimo (sudarymo) mokestį, mėnesio įmoka – 229,84 eurų (iš viso 48 įmokos), bendra palūkanų suma – 1 032,33 eurų, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 11 032,33 eurų. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,82 proc.

Sudominome? Kviečiame teirautis tel. +370 386 52561, el. paštu ignalina@kreda.lt arba užsukus į Ignalinos kredito unijos skyrius Ignalinoje, Zarasuose, Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje ar Visagine.