Esame arčiau jūsų!

Tapkite Ignalinos kredito unijos nariu nuotoliniu būdu

Nuo šiol tapti Ignalinos kredito unijos bendruomenės nariu – daug lengviau. KREDA unijos grupės narės įgyvendino elektroninių sistemų atnaujinimo darbus, leidžiančius nuotoliniu būdu identifikuoti ir pasirašyti dokumentus. Tam reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su galiojančiu m-parašu ir asmens tapatybę nustatantis dokumentas. 

Daugiau informacijos

Lenktyniaujame dėl geriausio taupymo sprendimo!

Palankiausias laikas padėti terminuotą indėlį Ignalinos kredito unijoje. Terminuoto indėlio metinės palūkanos net 3 %, kai indėlio terminas nuo 60 mėn. 

Prisijungimas prie interneto banko

Kredito unijų nariai savo sąskaitas valdyti gali interneto banke e.kreda. Neišeidami iš namų galite atlikti mokėjimo pavedimus Lietuvoje ir užsienyje, peržiūrėti ir atsispausdinti sąskaitų išrašus, patikrinti sąskaitų likučius, sudaryti terminuoto indėlio sutartį, sekti sukauptas indėlio palūkanas.

Indėlininkui apie indėlių draudimą

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Tapkite nariu (-e)

Kredito unija yra kooperatinė bendrovė, kurios nariai yra jos savininkai (pajininkai). Narystė suteikia teisę nariui dalyvauti kredito unijos valdyme, būti išrinktu į kredito unijos valdymo organus, finansiniams metams pasibaigus dividendų forma gauti dalį kredito unijos uždirbto pelno.

Naujienos

Norite tapti Ignalinos kredito unijos nariu? Dabar tą padaryti dar lengviau

2020 m. Liepos 30 d.
Nuo šiol tapti Ignalinos kredito unijos bendruomenės nariu - daug lengviau. KREDA unijos grupės narės įgyvendino elektroninių sistemų atnaujinimo darbus, leidžiančius nuotoliniu būdu identifikuoti ir pasirašyti dokumentus. Tam reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su

Lengvatinės paskolos užsiimantiems žemės ūkio produktų pirmine gamyba

2020 m. Liepos 20 d.
Ignalinos kredito unija, priklausanti KREDA unijų grupei, ir Žemės ūkio paskolų fondas skelbia apie naują finansinę priemonę „Paskolų teikimas pirmine gamyba užsiimantiems ūkio subjektams“. Pagal šią priemonę per dvejus metus planuojama suteikti 1,815 mln. Eur lengvatinių

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai

Mūsų partneriai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.